DOSTĘPNE KOCIĘTA

Proces KUPNA

Rasowy kot z rodowodem

Jeżeli są Państwo tutaj to znaczy, że prawdopodobnie jesteście zainteresowani kupnem kotka. Doskonale! Każdy kociak zasługuje na dom, w którym będzie szczęśliwy i kochany. Zasady sprzedaży przedstawiają się następująco:
Aby wybrać Kociaka należy do nas napisać, lub zadzwonić, wówczas umówimy się na spotkanie i w jego trakcie obejrzą Państwo koty, a my odpowiemy na wszelkie pytania.

Informacje
Koszt

Cena kociaka z naszej hodowli sprzedawanego na kolanka (bez praw hodowlanych), w klasie wystawowej (tzn. bez wad dyskwalifikujących kota na wystawie), z książeczka zdrowia, rodowodem, dwoma szczepieniami przeciwwirusowymi i odrobaczeniami to kwota 3.000zł.

Lista oczekujących
Osoby z listy oczekujących otrzymują powiadomienia o nowych kociakach i mają pierwszeństwo w ich wyborze – według kolejności zapisu. Czas oczekiwania na liście jest nieograniczony.
Wprowadzenie na listę oczekujących następuje po wpłacie zadatku w wysokości 500 zł.
Wpłaty
Bardzo prosimy o przemyślane decyzje zapisu, gdyż wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi, chyba że wystąpi okoliczność, iż z naszej winy nie będziemy mogli zapewnić zdrowego kotka.

Wpłaty zadatku prosimy dokonywać na konto bankowe:

Renata Sornek, 53 1140 2004 0000 3202 4973 6869

10.10.2018

Zana Jadry * Pl of Misty Manor & Connor Jansen Tigers of Jadry * Pl
DOSTĘPNE KOCIĘTA

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Przyjęcie kota

W co musisz się zaopatrzyć zanim odbierzesz swojego nowego pupila!

Profilaktyka zdrowotna

Dowiedz się jak dbać o zdrowie kupionego pupila!

PLANOWANE KRYCIE

Zana Jadry * Pl of Misty Manor & Ginger Jr. Jadry*Pl
DOSTĘPNE KOCIĘTA – WKRÓTCE!

Napisz do nas!