DOSTĘPNE KOCIĘTA

DOSTĘPNE KOCIAKI

Nuta Jadry * Pl of Misty Manor   &   Wasia Jadry * PL
Astra Misty Manor * PL   &   Black Thunder Jadry * PL
Data narodzin – 09-08-2022

Przyjęcie kota

W co musisz się zaopatrzyć zanim odbierzesz swojego nowego pupila!

Profilaktyka zdrowotna

Dowiedz się jak dbać o zdrowie kupionego pupila!

Proces KUPNA

Rasowy kot z rodowodem

Jeżeli są Państwo tutaj to znaczy, że prawdopodobnie jesteście zainteresowani kupnem kotka. Doskonale! Każdy kociak zasługuje na dom, w którym będzie szczęśliwy i kochany. Zasady sprzedaży przedstawiają się następująco:
Aby wybrać Kociaka należy do nas napisać, lub zadzwonić, wówczas umówimy się na spotkanie i w jego trakcie obejrzą Państwo koty, a my odpowiemy na wszelkie pytania.

Nr. tel: 721 511 714 (Maciej)

pn. – nd. 8:00 – 22:00

Informacje
Koszt

Cena podstawowa kociaka z naszej hodowli sprzedawanego na kolanka (bez praw hodowlanych), w klasie wystawowej (tzn. bez wad dyskwalifikujących kota na wystawie), z książeczką zdrowia, rodowodem, dwoma szczepieniami przeciwwirusowymi i odrobaczeniami to kwota 3.500zł. Ostateczna cena uzależniona jest od wieku kota, umaszczenia, stanu zdrowia, czy innych czynników, mogących wpłynąć na zmianę ceny. Zapraszamy do kontaktu.

Lista oczekujących
Osoby z listy oczekujących otrzymują powiadomienia o nowych kociakach i mają pierwszeństwo w ich wyborze – według kolejności zapisu. Czas oczekiwania na liście jest nieograniczony.
Wprowadzenie na listę oczekujących następuje po wpłacie zadatku w wysokości 500 zł.
Wpłaty
Bardzo prosimy o przemyślane decyzje zapisu, gdyż wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi, chyba że wystąpi okoliczność, iż z naszej winy nie będziemy mogli zapewnić zdrowego kotka.

Wpłaty zadatku prosimy dokonywać na konto bankowe:

Renata Sornek, 53 1140 2004 0000 3202 4973 6869

Liczba osób na liście oczekujących

Napisz do nas!